Kurumsal
İstanbul Kaykay Kulübü, 2019 yılında İstanbul’da Kaykay branşı ile tescillenen ilk spor kulübüdür. Bu sporun doğasının ve güzelliklerinin farkında olan değerli bir çok üyemiz, kaykay branşında ülkemizin sporcularını, profesyonel şekilde destekleyerek Olimpiyat yolunda rakipleri ile rekabet şansı yaratabilmek amacıyla bir araya gelmiştir.
YÖNETİM KURULU
Osman Şamil PETEK
![](https://ikkwp-wordpress.malipetek.dev/wp-content/uploads/2019/09/otman-1024x871.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Faruk DOĞAN
![](https://ikk.org.tr/wp-content/uploads/2019/08/farukvesika-1-e1565716044455.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanı
Furkan SARTIK
![](https://ikk.org.tr/wp-content/uploads/2019/08/farukvesika-1-e1565716044455.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanı
Kadir KİRAZ
![](https://ikk.org.tr/wp-content/uploads/2019/08/farukvesika-1-e1565716044455.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Rauf BAYER
![](https://ikk.org.tr/wp-content/uploads/2019/08/farukvesika-1-e1565716044455.jpg)
Yönetim Kurulu Başkanı